Wyjątkowy prezent dla noworodka
12.jpg

Kapsuła Czasu - wyjątkowy prezent na narodziny dziecka

Przed Wami pierwsze odwiedziny i poznanie maleńkiej istotki, która właśnie pojawiła się na świecie? Zastanawiacie się, jaki prezent na narodziny dziecka wybrać? Jaki prezent dla niemowlaka okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? Okres noworodkowy jest niezwykłym czasem zarówno dla dzidziusia, jak i jego rodziców. Już w pierwszych dniach maluszek otrzymuje: bransoletkę szpitalną, akt urodzenia, przystosowuje się do nowych, całkowicie odmiennych warunków życia. Smoczek, pieluszki, ubranka, zabawki będą nieodłącznym elementem jego codzienności. Póki, co nie ma dla niego nic ważniejszego niż bliskość rodziców…

Narodziny dziecka - prezent na długie lata

Piękne wspomnienia to najlepszy prezent na narodziny dziecka, który możecie podarować. Kapsuła Czasu Dziecka będzie towarzyszyć maluszkowi i jego rodzicom w najbliższych miesiącach, a nawet i dłużej. Po kilkunastu latach pozwoli cofnąć się w przeszłość i powrócić pamięcią do wyjątkowego dnia narodzin.

Jedno jest pewne- Kapsuła Czasu dla dziecka to absolutny "must have" każdego noworodka. Pierwsze niemowlęce akcesoria: identyfikator ze szpitala, maleńkie ubranka, smoczek, ulubiona przytulanka przetrwają w niej długie lata, dzięki czemu Kapsuła Czasu Dziecka będzie wspaniałą, sentymentalną pamiątką w dorosłym życiu.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl